تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس 24

بسیاری از مشتریان شرکت های کارگزاری از عدم پشتیبانی تحلیلی و تصمیم گیری مناسب معامله گران شکایت می کنند و بعضا کارگزاران را مسئول زیان های خود معرفی می کنند. هر چند که وظیفه کارگزار آن است که بنابر درخواست مشتری اقدام به خرید و فروش کند، اما شرکت کارگزاری فارابی با درک این نیاز و با علم به این موضوع که تحلیل، پیشنهاد، خبر و مشاوره یک حوزه تخصصی است، در قالب شرکتی مستقل سایت تحلیلی بورس 24 را برای شما مشتریان فراهم آورده است.

اطلاعات تماس

  • تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی خیابان یازدهم نبش خیابان فراهانی پور شماره ۱۲ واحد ۳
  • ۸۸۵۵۶۵۰۰ - ۸۸۵۵۶۴۰۰ (۰۲۱)
  • ۸۸۵۵۷۲۷۸ (۰۲۱)
  • bourse24@irfarabi.com
برای شروع آماده اید؟

با کارگزاری فارابی سریع و آسان فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کنید.

افتتاح حساب آنلاین

خدمات بورس۲۴

شرکت مشاور سرمایه گذاری ایرانیان تحلیل فارابی یکی از شرکت های فعال در حوزه اطلاع رسانی و تحلیل بازار سرمایه به شمار می رود. این شرکت دارای بخش ها و واحدهای مختلفی است که در ادامه از نظرتان می گذرد.

پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی مشاوره سرمایه گذاری ایرانیان تحلیل فارابی با توسعه بازار سرمایه و پیوستن بیش از 7 میلیون نفر از سرمایه گذاران به بازار بورس ، طی سال های گذشته تحلیل بازار برای فعالان بورس به موضوعی مهم تبدیل شد.تا جایی که در حال حاضر سرمایه گذاران فعال در بازار بیش از پیش با تحلیل وارد داد و ستدهای سهام می شوند. به جرات می توان گفت، تحلیل سهام و اطلاع رسانی هم اکنون نقش اساسی در تصمیم سرمایه گذاران در خرید و فروش سهام دارد. با این وصف پس از گذشت 9 سال از فعالیت سایت ایران تحلیل، از سال 88 تا کنون این تارنما با عنوان پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی بورس 24 فعالیت می کند که در حال حاضر با جذب حدود 90 هزار عضو پربیننده ترین سایت خبری و تحلیلی بورس محسوب می شود.

1.پیامک های لحظه ای

2.اتاق گفتگو

3.پرسش و پاسخ

4.نبض بازار

5.چشم انداز روزانه

6.اخبار داغ

7.دیدگاه

8.سیگنال آنلاین و تحلیل های تکنیکی

9.تحلیل بنیادی

10.سبد سهام پیشنهادی

11.تحلیل بازارهای جهانی و وقایع اتفاقیه بورس کالا

12.آموزش

13.فصل مجامع و گزارش مجامع

14.اخبار اقتصادی- بورسی و گوناگون

برای دریافت اشتراک ویژه لازم است ابتدا در سایت بورس ۲۴ ثبت نام نموده و کاربر عادی سایت شوید. سپس با پرداخت آنلاین وجه اشتراک و یا پرداخت به حسابهای بانکی شرکت که در بخش تعرفه اشتراک اعلام شده است، و اعلام شماره فیش، کاربری عادی شما تبدیل به کاربری ویژه سایت بورس ۲۴ خواهد شد.