تلفن:  1561 
ایمیل: customers@irfarabi.com

سایت صد تحلیل

سایت صدتحلیل به علاقه مندان حوزه بازار سرمایه که تخصص و وقت کافی برای تحلیل بازار را ندارند، بهترین تحلیلگران بورس را معرفی می کند که بتوانند از مشاوره این افراد حرفه ای برای خرید و فروش خود بهره ببرند و همراه با آن آموزش ببینند. در سامانه 100tahlil.com تمام تحلیلگران بر اساس عملکرد گذشته شان رتبه بندی شده و هرکدام دارای پروفایل شخصی هستند و سوابق خرید و فروش سهام آنان و رزومه معاملاتی آنها قابل مشاهده است. شما میتوانید با مقایسه تحلیلگران با یکدیگر ، یک یا چند مشاور برای خود انتخاب کرده و و آنها را فالو ( دنبال کردن ) کنید تا جدیدترین سیگنال های آن شخص به شما اطلاع رسانی شود . در اصل شما هم برای سرمایه گذاری در بازار بورس ، چندین مشاور شخصی خواهید داشت و معاملات خود را با کمک این افراد انجام می دهید.

اطلاعات تماس

برای شروع آماده اید؟

با کارگزاری فارابی سریع و آسان فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کنید.

افتتاح حساب آنلاین

درباره صد تحلیل

این روزها واژه سرمایه گذاری افکار همگان را به سمت بازار بورس هدایت می کند. فارغ از این که کسب سود در این بازار به راحتی امکان پذیر نیست و نیاز به دانش تخصصی ، مطالعه ، بررسی ، تحلیل و رصد کردن اخبار دارد .

با کمک سوشال تریدینگ شما می توانید تمام اقدامات را به متخصصین این صنعت بسپارید و فقط از پیشنهادات تحلیلگران خبره استفاده کنید. تحلیلگران برتر بورس با معرفی سهام ارزنده به کاربران ، تلاش می کنند تا رضایت افراد را جلب کنند و به این طریق امتیاز خود را افزایش دهند .

سامانه ی صدتحلیل برای اولین بار در ایران اقدام به ایجاد بستری برای معاملات اجتماعی – social trading کرده است. عملکرد صدتحلیل به این گونه است که تحلیلگران حرفه ای بورس بعد از باز کردن حساب کاربری , روزانه پیشنهادات خرید خود را با جزئیات (قیمت خرید , حد سود , حد ضرر و زمان مورد انتظار) به اشتراک می گذارند. از سمت دیگر سایر سرمایه گذاران میتوانند این پیشنهادات را مشاهده کرده و معامله ای مشابه آنها انجام دهند. در این میان الگوریتم صدتحلیل با بررسی عملکرد تحلیلگران به آنان امتیاز داده و آنها را رتبه بندی میکند. 

صدتحلیل به این می اندیشد که به یک مرجع کامل برای سرمایه گذاران بازار سرمایه تبدیل شود و تمام نیاز های یک سرمایه گذار از قبیل کسب آموزش های لازم برای سرمایه گذاری ، آشنا شدن با انواع استراتژی ها ، دریافت بهترین سیگنال ها ، معاملات لحظه ای ، تحلیل پرتفوی ، سبدگردانی ، کپی تریدینگ و ..  را در یک چرخه کامل همراه با آموزش و پشتیبانی برطرف نماید.